Salihoğulları A.Ş. TÜM ÜRÜN KATALOGLARI

Hakkımızda

20 Yılı aşkın süredir yapı sektöründe ve toptan dağıtımda hizmet veren tecrübeli bir kadrodan oluşan yönetici ekibimiz, 2005 yılında Salihoğulları A.Ş. firmasını kurarak Isı, Tesisat , Doğalgaz, Yapı Malzemeleri ve bunların tüm yardımcı ürünlerinde bayilerine en iyi hizmet vermek vizyonu yüklenerek, profosyonelleşmekdeki en önemli adımı atmıştır.

Armatürden vitrifiyeye, Panel radyatörden, alt yapı ve üst yapı gurubu borulara, tüm vana guruplarından, banyo aksesuar çeşitlerine, duşakabinden, gömme rezervuara ve daha birçok yapı ürünlerine kadar. Geniş bir ürün veren Salihoğulları A.Ş. bulunduğu bölgenin çevresinde 21 il ve İlçeyi Aktif pazarlama ve servis hizmeti veren kendi branşındaki tek firmadır.

Siz değerli bayilerimizle birlikte her geçen gün güncellenen yenilikleri paylaşmayı ve istikrarı vazgeçilmez prensip edinen firmamızın büyümeye dayalı planları dahi uzun vadeli çözümler ışığında artık ailemiz den farklı kılmadığımız müşteri portföyümüzle birlikte yapmak en önemli hedeflerimizdendir.